sponsoring

W Aelbers działamy nie tylko w sektorze budowlanym. Jako sponsor angażujemy się w rozwój sportu w naszym regionie i nie tylko. Doceniamy wartości takie jak ambicja, siła, wytrwałość, zaangażowanie i determinacja, dlatego wspieramy innych w osiągnięciu ich celu.

Piłka nożna

Od 1 lipca 2017 roku Aelbers jest dumnym sponsorem Paid Football
De Graafschap.

Jako jeden ze sponsorów pomagamy stworzyć nową, solidną fundację finansową klubu. Dobry klub w pierwszej lidze jest również dobrą promocją regionu.

Motocross

Paul Spierings zawodnik motocross pragnął wystąpić w rajdzie Dakar w 2019r. Aby móc spełnić swoje marzenie, Paul musiał zdobyć doświadczenie w różnych rajdach zagranicznych. Aelbers wspiera ten cel finansowo. Podczas Abu Dabi Challenge, udało się! 

Paul zapewnił sobie udział w rajdzie Dakar w 2019 roku, jest zadowolony z doświadczenia, jakie zdobył "Wiele się nauczyłem o jeździe na wydmach i cieszę się, że dotarłem do mety." Aelbers również! Życzymy powodzenia w dalszych przygotowaniach do przygody twojego życia!

Podnoszenie Ciężarów

W 2018 roku Aelbers wsparł uczestnictwo polskiej atletki Justyny Markiewicz w Otwartych Mistrzostwach Holandii, oraz Mistrzostwach Świata Masters w Barcelonie.

Justyna: „Dziękuję sponsorowi, holenderskiej firmie Aelbers Personeel za wsparcie i możliwość promocji polskiej sztangi na świecie! Uczestnictwo w Mistrzostwach Świata Masters to dla mnie niesamowite przeżycie, doświadczenie i spełnienie marzeń.

Dziękuje”