Pewność
Nasze wartości:

Pewność

Aelbers daje Ci pewność

Każdemu należy dać możliwość, aby robił to, w czym jest dobry. Taka zasada przyświeca nam w Aelbers. Dlatego zawsze staramy się tworzyć najlepsze zespoły do naszych projektów. W ramach naszej współpracy chętnie zastanowimy się wraz z Tobą, jak najwydajniej i najskuteczniej zrealizować planowane prace.

Praca w Aelbers daje poczucie pewności. Dbamy o naszych pracowników. Robimy to, zapewniając Ci indywidualną opiekę od chwili pierwszego kontaktu, przez cały okres Twojej współpracy z Aelbers. Możesz być pewny, że będziemy zawsze dbać o Twoje interesy. Ponieważ dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w holenderskiej branży budowlanej doskonale znamy tutejszy rynek.

Gwarantujemy, że Twoje wynagrodzenie będzie zawsze wypłacane na czas i że będą dla Ciebie odprowadzane składki na ubezpieczenia społeczne. Ponadto uregulujemy sprawy związane z ubezpieczeniem zdrowotnym i pomożemy, gdy potrzebna Ci będzie pomoc medyczna.

Organizacji branżowej ABU

Agencja Aelbers jest członkiem Powszechnego Związku Agencji Pracy Tymczasowej (Algemene Bond Uitzendondernemingen, ABU) – organizacji branżowej, która reprezentuje interesy agencji pośredniczących w pracy tymczasowej i ich pracowników. Członkostwo w ABU oznacza, że agencja zapewnia wysoką jakość i jest dobrym pracodawcą. Jest to też korzystne dla pracowników, gdyż są objęci dobrym układem zbiorowym pracy (CAO) tej organizacji.
Dowiedz się co ABU może dla ciebie zrobić
Organizacji branżowej ABU

Nasze certyfikaty

Działamy zgodnie z prawem i przestrzegamy obowiązujących przepisów. Dlatego też należymy do wielu branżowych organizacji i posiadamy certyfikaty, które to potwierdzają.

VCU – Veiligheid en Gezondheid (VG) Checklist Uitzendkrachten  

Uważamy, że ważne jest, aby nasi pracownicy pracowali bezpiecznie i zdrowo oraz by nasi zleceniodawcy zapewnili im taką możliwość. Dlatego od 2004 roku posiadamy certyfikat VCU (Lista kontrolna Agencji pracy Tymczasowej w zakresie Bezpieczeństwa, Zdrowia i Ochrony Środowiska).

SNA – Stichting Normering Arbeid  

Oznaczenie Stowarzyszenia Regulacji Rynku Pracy (Stichting Normering Arbeid, SNA) to znak jakości dla branży pośrednictwa pracy tymczasowej, który służy do nadzoru nad tym, czy agencja wywiązuje się ze swoich obowiązków. Znak jakości SNA wyznacza wysokie standardy dla agencji pracy tymczasowej, a tym samym ogranicza ryzyko dla ich zleceniodawców i pracowników. Aelbers posiada certyfikat NEN4400-1 już od 2007 roku.

SNF – Stichting Normering Flexwonen  

Porządne i wygodne zakwaterowanie jest niezwykle ważne dla Twojego zdrowia. Stowarzyszenie Regulacji Zakwaterowania dla Pracowników Tymczasowych (Stichting Normering Flexwonen, SNF) jest niezależną organizacją, która co roku ocenia nasze mieszkania dla personelu. Sprawdza je np. pod kątem bezpieczeństwa i higieny, udogodnień sanitarnych oraz przestrzeni życiowej. Agencja Aelbers uzyskała ten znak jakości i jest zarejestrowana jako podmiot dopuszczony przez SNF. W ten sposób możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci dobre zakwaterowanie w Holandii.