Szkolenia dostosowane do Ciebie
Nasze wartości:

Szkolenia dostosowane do Ciebie

Jako zaangażowany pracodawca zachęcamy pracowników do dalszego rozwijania ich talentów. Dzięki nam możesz wziąć udział w kursach i szkoleniach, które pomogą Ci w dalszym rozwoju zawodowym.

Oferujemy na przykład kształcenie praktyczne, takie jak szkolenia BHP (VCA) i Cyfrowy Paszport Bezpieczeństwa (DVP), kurs Zakładowej Służby Ratowniczej (BHV) oraz przeszkolenie do pracy z budowlaną piłą tarczową lub podnośnikiem koszowym. Nasi koordynatorzy na budowie mają uprawnienia organizacji BouwRadius, aby uczyć obsługi piły na miejscu. W ten sposób możemy szybko zorganizować potrzebne przeszkolenie.

Stosujemy nauczanie poprzez praktykę, co ułatwia pracownikom przyswajanie wiedzy. Podczas ćwiczeńi pracownicy oceniają siebie nawzajem nie tylko pod kątem prawidłowej obsługi maszyn i urządzeń, ale także pod względem bezpiecznego użycia maszyn i zagrożenia dla otoczenia.

Dbałość o bezpieczeństwo pracy

Dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć świadomość w zakresie bezpieczeństwa i tym samym zachęcić pracowników do pracy w bezpieczny sposób. Dlatego też prowadzimy szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, organizujemy instruktaże BHP i dostarczamy bezprzewodowe narzędzia, aby zapobiegać potknięciom. Ponadto niwelujemy różnice kulturowe poprzez otwartą kulturę pracy, w ramach której rozmawiamy ze sobą o tym, jak możemy zapobiegać wypadkom. 

Chcesz także zacząć pracę w Aelbers?

Chcesz dalej rozwijać swoją karierę w holenderskiej branży budowlanej? A może chcesz się dowiedzieć, na jakie inne kursy i szkolenia możesz u nas liczyć? Chętnie udzielimy Ci indywidualnej porady.