Komunikat prasowy – Zawsze Ekstra z Aelbers
Aktualizacja w dniu : 05 sty. 2021

Komunikat prasowy – Zawsze Ekstra z Aelbers

Nowe logo dla dobrze znanej marki.

Agencja pracy tymczasowej Aelbers Personeel, najlepszy partner angażujący pracowników elastycznych dla branży budowlanej, zmieniła właśnie nazwę na „Aelbers”. Wraz ze zmianą nazwy Aelbers wprowadza nowe logo, a także nową usługę: pośrednictwo w nawiązywaniu współpracy z osobami prowadzącymi jednoosobową działalność budowlaną. Odnowiona agencja Aelbers uzupełnia w ten sposób swoją ofertę, aby dopasować ją do holenderskiej branży budowlanej: elastycznej, żywotnej, ponadczasowej i dumnej z realizowanych projektów.

Aelbers pośredniczy w zatrudnieniu pracowników już od 1997 roku. Obecnie jest już dobrze rozpoznawalną marką w branży budowlanej, która jest w stanie dostarczyć potrzebny personel na każdym etapie budowy. Od pracowników administracyjnych, cieśli i pomocników budowlanych do wykonawców – zawsze zaangażowanych i wykwalifikowanych.

Aelbers - Logo raam

Nowe logo

Wprowadzenie nowej nazwy nie mogło obyć się bez zmian w logo i szacie graficznej firmy. W nowym logo Aelbers pojawia się charakterystyczny pomarańczowy odcisk palca grupy Flexfamily, której członkiem jest nasza agencja. „Nowe logo lepiej wyraża DNA agencji Aelbers” – wyjaśnia Peter. W ramach Flexfamily każda firma jest wyjątkowa i ma swój własny charakter. Nie inaczej jest w przypadku Aelbers. „Nasz zróżnicowany zespół zawsze daje z siebie więcej i pracuje z prawdziwą pasją. Poprzez pomarańczowe litery początkowe AE, które oznaczają „Altijd Extra” (Zawsze Ekstra) sygnalizujemy, że przechodzimy wszelkie oczekiwania”. Dzięki nowemu logu, wizerunek agencji Aelbers stał się świeży, innowacyjny i rzuca się w oczy! 

Dynamiczna i odświeżona strona internetowa

Firma pochodząca z regionu Achterhoeks zawsze wyróżniała się skromnością i rzeczowym podejściem. „Jednak powinniśmy być trochę bardziej dumni z tego, co robimy”. Dlatego też nasza strona internetowa została zmieniona w taki sposób, aby odwiedzający mogli lepiej poznać kulturę działalności Aelbers. Można na niej zobaczyć imponujące zdjęcia pracowników przy pracy, realizowanych projektów i zakładów. „Nasza strona ma nie tylko przekazywać informacje. Pokazuje teraz, kim jesteśmy i czym się zajmujemy.”

Czego możesz doświadczyć w Aelbers

Agencja Aelbers dba nie tylko o wysyłanie pracowników do pracy przy projektach. Asystuje im indywidualnie przez cały czas zatrudnienia i zawsze dba o zwiększenie ich świadomości w zakresie bezpieczeństwa. Aelbers pomaga im też w uzyskaniu potrzebnych certyfikatów i w przygotowaniu planu rozwoju osobistego, a także zachęca do nauki języka niderlandzkiego. „W ten sposób dbamy o to, by początkujący pracownicy stali się profesjonalistami. Przyglądamy się cechom i umiejętnościom pracownika, łączymy go z odpowiednim zleceniodawcą, a następnie wspólnie tworzymy odpowiedni plan rozwoju. Właśnie tego mogą doświadczyć nasi pracownicy”.

Altijd Extra
mariko@aelberspersoneel.nl

Kontakt

Mariko Lukkezen

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0)6 - 30 03 92 62