Strona główna / Oferty pracy / Kosmetyk betonu (Putser)

Kosmetyk betonu (Putser)

Kosmetyk betonu od stycznia 2020
Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten BV poszukuje:
Kosmetyka betonu (pucerów)
Opis Firmy
Aelbers Personeel B.V. to renomowana agencja pośrednictwa pracy współpracująca z największymi zleceniodawcami w Holandii. Nasza organizacja należy do ABU (stowarzyszenie biur delegujących pracowników).

Zakres obowiązków
• zacieranie betonu, szpachlowanie
• samodzielne naprawy i wykończenia betonu

Wymagania
• doświadczenie przy obróbce betonu
• doświadczenie na w/w stanowisku
• znajomość niemieckiego w stopniu komunikatywnym (
• konieczny własny samochód
• mile widziany Sofi numer
• mile widziany certyfikat VCA

Oferujemy
• dobre warunki pracy według holenderskiego prawa pracy
• wynagrodzenie w/g cao ( holenderski kodeks pracy)
• zakwaterowanie
• zwrot kosztów podróży praca- zakwaterowanie
• opieka polskiego koordynatora

Procedura rekrutacji
CV proszę przesłać na email j.markiewicz@aelberspersoneel.nl
Kontakt telefoniczny pod numerem: 0031-612 053 096

Akwizycja dotyczaca tej oferty pracy nie jest mile widziana.

Osoba kontaktowa

Justyna Markiewicz

j.markiewicz@aelberspersoneel.nl