Brygadzista
Praca w Aelbers

Brygadzista

Opis Firmy

Aelbers Personeel B.V. to renomowana agencja pośrednictwa pracy współpracująca z największymi zleceniodawcami w Holandii. Nasza organizacja należy do ABU (stowarzyszenie biur delegujących pracowników).

Zakres obowiązków

  • Zarządzasz pracownikami i pracami  na budowie i organizujesz materiały do pracy
  • Pracujesz na budowie, udzielasz wskazówek
  • Masz doświadczenie jako cieśla szalunkowy
  • Masz doświadczenie w stawianiu szalunków tradycyjnych,  jak i systemowych Peri , Doka

Wymagania

  • Odpowiednie wykształcenie
  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Certyfikat VCA ( mile widziany )
  • Dobre umiejetności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego lub  holenderskiego
  • Auto i prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Dobrą pracę u rzetelnego pracodawcy
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjna pensja
  • Możliwość zawarcia umowy na czas określony
  • Kursy związane z twoim fachem , jak i językowe
  • Pokoje jednoosobowe

Procedura rekrutacji

CV proszę przesłać na e-mail

justyna@aelberspersoneel.nl

Justyna

International recruiter

Informacja kontaktowa

telefon +31 612 053 096