Szukasz pracy w Holandii

Szukasz pracy w Holandii

Szukasz pracy w Holandii?

Szukasz pracy w Holandii? A my szukamy właśnie Ciebie!
Wykonujemy imponujące projekty w zakresie prac betoniarskich w całej Holandii. Są to tunele, wiadukty, mosty, porty morskie i inne ciekawe obiekty. Bardzo przyda nam się Twoja pomoc! Rozumiemy, że praca w obcym kraju nie dla wszystkich jest łatwym przeżyciem. Chcemy, by nasi pracownicy czuli się tu jak w domu a także pracowali bezpiecznie i nie tylko tworzyli wspaniałe budowle, ale także mogli cali i zdrowi wrócić do domu, do rodziny.
Dlatego staramy się od samego początku zapewnić Ci indywidualne wsparcie, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb i pozwoli Ci się poczuć u nas jak u siebie.

Firma Aelbers dba o bardzo dobre warunki dla swoich pracowników. Oprócz pracy przy wspaniałych projektach, troszczymy się o nich począwszy od rozmowy powitalnej w pracy, poprzez zapewnienie mieszkania w godnych warunkach i pomoc w rozwoju osobistym. W firmie Aelbers bezpieczeństwo i praca idą ze sobą w parze. Pracujemy bezpiecznie i jest to jeden z głównych powodów, dla których ludzie chcą u nas pracować. Dużo czasu poświęcamy indywidualnym pracownikom, zapewniając im wsparcie i porady, a także dbając o równe traktowanie personelu w miejscu pracy.  Jako pracodawca zachęcamy Cię do doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy, abyś mógł w ten sposób rozwijać się zarówno zawodowo, jak i osobiście. Personel naszego biura w Doetinchem stara się w miarę możliwości rozmawiać z Tobą w Twoim ojczystym języku. Niezależnie od tego, dlaczego przyjeżdżasz do pracy w Holandii, w Aelbers jesteś mile widziany, podobnie jak inni pracownicy, których zatrudniamy od ponad 25 lat.

Korzyści z pracy w firmie Aelbers

- dobre wynagrodzenie z możliwością rozwoju zawodowego;
- wypłata zawsze na czas;
- ponad 25 lat działalności w branży;
- zapewniamy dobre mieszkanie z własnym pokojem i dobrym internetem Wi-Fi;
- zapewniamy ubezpieczenie na terenie Holandii;
- wysoka kultura bezpieczeństwa pracy;

dowiedz się więcej:
- zwrot kosztów za przejechane kilometry;
- dobry plan emerytalny;
- praca ze świetnymi, profesjonalnymi kolegami;
- zapewniamy odpowiednie środki ochrony indywidualnej, certyfikaty i szkolenia (kursy językowe);
- można się z nami kontaktować również poza zwykłymi godzinami pracy;
- jako fachowiec pracujący za granicą możesz mieć prawo do ulg podatkowych – pomożemy Ci w ich uzyskaniu.

Zawsze najlepsze

 

bezpieczeństwo

Holandia jest znana z tego, że należy do krajów, w których pracuje się najbezpieczniej. Ważne jest dla nas, abyś mógł bezpiecznie i bezproblemowo pracować, a także komunikować się w bezpiecznym środowisku pracy.

Po przybyciu do pracy otrzymasz własny zestaw środków ochrony indywidualnej. Jeśli nie masz jeszcze obowiązkowego certyfikatu GPI (z wprowadzającego szkolenia BHP na budowie) i VCA (podstawowego certyfikatu bezpieczeństwa pracy), pomożemy Ci je zdobyć.

W pierwszym dniu pracy poznasz swój zespół i przełożonych. Będą Ci oni towarzyszyć i pomagać Ci na placu budowy. Podczas naszych okresowych kontroli BHP będziemy odwiedzać place budowy i zapytamy Cię, co działa dobrze, a co można poprawić. Będziemy wdzięczni za Twoje opinie, które pozwolą nam poprawić wspólne warunki pracy. Chcemy, aby po pracy każdy mógł wrócić do domu cały i zdrowy. Regularnie odbywają się szkolenia i spotkania robocze (tzw. toolbox), które mają zachęcić pracowników do rozmów na temat bezpieczeństwa i do bezpiecznej pracy.

Mimo, że w Holandii praca odbywa się w bezpieczny sposób, nigdy nie jest całkowicie pozbawiona ryzyka. W Aelbers masz pewność, że w razie wypadku, dużego lub małego, otrzymasz pomoc medyczną.
Dbamy o to, abyś miał ubezpieczenie zdrowotne obowiązujące w Holandii i otrzymał odpowiednią pomoc. Mamy też do dyspozycji własnego lekarza medycyny pracy. Pamiętajcie, że albo pracujemy w bezpieczny sposób, albo nie pracujemy wcale.

 

Zaangażowanie

Przyjmujemy Cię osobiście w naszym biurze. Najpierw czeka Cię spotkanie z naszymi rekruterami.

Rozumiemy, że musiałeś pokonać długą drogę, aby do nas przyjechać, dlatego postaramy się, aby formalności związane z przyjęciem do pracy przebiegły jak najszybciej i jak najsprawniej.
Nasi rekruterzy przeprowadzą Cię krok po kroku przez kwestie wprowadzające, zadbają o Twoją rejestrację jako pracownika i pomogą Ci we wszystkich niezbędnych sprawach, abyś mógł rozpocząć pracę.

Ważne jest dla nas, abyś czuł się u nas jak w domu i rozpoczął pracę z pozytywnym nastawieniem. Poza godzinami pracy biura możesz zawsze dzwonić pod nasz numer obsługi pracowników dostępny w nagłych przypadkach. Na placu budowy spotkasz naszego trenera (tzw. Aelberscoach).
Możesz się do niego zwracać z pytaniami dotyczącymi pobytu w Holandii, sytuacji na placu budowy lub Twojego mieszkania. Trener Aelbers pomoże Ci i przekaże Twoje pytanie również do naszego biura.
Jesteśmy dumni z naszych wykwalifikowanych pracowników i projektów, które realizujemy. Z cieśli szalunkowych, specjalistów od wykończenia betonu, sprzątaczy, brygadzistów, pomocników budowlanych a także praktykantów, którzy dopiero uczą się fachu. Dzięki takim specjalistom od betonu jak Ty możemy nadal realizować najambitniejsze projekty budowlane w Holandii. Jesteś u nas mile widziany.


Profesjonalizm

Gdy wyjeżdżasz, by pracować daleko od domu, chcesz mieć pewność, że będziesz miał dobrą pracę i dobre warunki. Oferujemy solidne wynagrodzenie, ale tak samo ważne jest zapewnienie porządnego mieszkania z wygodnym łóżkiem.

Bycie zdrowym i wypoczętym na budowie nie ma ceny. Zapewniamy pracownikom dobre zakwaterowanie w pobliżu placu budowy. Zwracamy im też koszty kilometrów przejechanych pomiędzy mieszkaniem a miejscem pracy.
Wszystkie oferowane przez nas miejsca zakwaterowania są zatwierdzone przez SNF (Stowarzyszenie Regulacji Zakwaterowania dla Pracowników Tymczasowych). Są to schludne i przestronne mieszkania, w których masz zapewniony własny pokój z odpowiednia ilością szaf i szafek. Lokale są wyposażone we wszystkie meble i udogodnienia, jakie będą Ci potrzebne do wygodnego i bezproblemowego pobytu.
W każdym mieszkaniu dostępny jest szybki internet Wi-Fi, dzięki czemu będziesz mógł pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi. W razie jakichkolwiek problemów, możesz do nas od razu zadzwonić!

Aelbers daje Ci pewność

Każdemu należy dać możliwość, aby robił to, w czym jest dobry. Taka zasada przyświeca nam w Aelbers. Dlatego zawsze staramy się tworzyć najlepsze zespoły do naszych projektów. W ramach naszej współpracy chętnie zastanowimy się wraz z Tobą, jak najwydajniej i najskuteczniej zrealizować planowane prace.

Praca w Aelbers daje poczucie pewności. Dbamy o naszych pracowników. Robimy to, zapewniając Ci indywidualną opiekę od chwili pierwszego kontaktu, przez cały okres Twojej współpracy z Aelbers. Możesz być pewny, że będziemy zawsze dbać o Twoje interesy. Ponieważ dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w holenderskiej branży budowlanej doskonale znamy tutejszy rynek.

Gwarantujemy, że Twoje wynagrodzenie będzie zawsze wypłacane na czas i że będą dla Ciebie odprowadzane składki na ubezpieczenia społeczne. Ponadto uregulujemy sprawy związane z ubezpieczeniem zdrowotnym i pomożemy, gdy potrzebna Ci będzie pomoc medyczna.

Mieszkanie

Dobre warunki pracy są oczywiście bardzo ważne. Ale równie istotne jest wygodne zakwaterowanie. Dbamy o to, by zapewnić Ci mieszkanie, które spełnia surowe wymagania. W ten sposób zawsze masz gwarancję, że trafisz w przyjemne miejsce.

Szkolenia

Jako zaangażowany pracodawca zachęcamy pracowników do dalszego rozwijania ich talentów. Dzięki nam możesz wziąć udział w kursach i szkoleniach, które pomogą Ci w dalszym rozwoju zawodowym.

Oferujemy na przykład kształcenie praktyczne, takie jak szkolenia BHP (VCA) i Cyfrowy Paszport Bezpieczeństwa (DVP), kurs Zakładowej Służby Ratowniczej (BHV) oraz przeszkolenie do pracy z budowlaną piłą tarczową lub podnośnikiem koszowym. Nasi koordynatorzy na budowie mają uprawnienia organizacji BouwRadius, aby uczyć obsługi piły na miejscu. W ten sposób możemy szybko zorganizować potrzebne przeszkolenie.

Stosujemy nauczanie poprzez praktykę, co ułatwia pracownikom przyswajanie wiedzy. Podczas ćwiczeńi pracownicy oceniają siebie nawzajem nie tylko pod kątem prawidłowej obsługi maszyn i urządzeń, ale także pod względem bezpiecznego użycia maszyn i zagrożenia dla otoczenia.

Czy jesteś gotowy na nowy krok w swojej karierze? Niezwłocznie wyślij swoje zgłoszenie do Aelbers i dołącz do naszego zespołu.